درباره ما >> معرفی آرمان سیستم پارس

معرفی، خط مشی و رسالت آرمان سیستم پارس

معرفی شرکت

آغاز راه...
در دهه 80 شمسی همگام با نیاز روزافزون شرکت ها و موسسات بزرگ و متوسط بخش خصوصی به نرم افزارهای مالی با کارایی بالا و رابط کاربری ساده و کاربرپسند، موسسین شرکت به پشتوانه 20 ساله تجربه، برند آرمان سیستم پارس را پایه گذاری نمودند.

اولین گام، بانکداری الکترونیک
اولین گام تولید سیستم متمرکز بانکداری الکترونیک جهت موسسات مالی اعتباری و صندوق های قرض الحسنه بود که با الحاق سیستم های تلفن بانک، اس ام اس بانک و پیام بانک، یکی از موفق ترین سیستم های بانکداری از نوع خود در سطح کشور می باشد. استقرار در بیش از 150 شعبه از موسسات مالی اعتباری و صندوق های قرض الحسنه، مهر تائیدی بر این ادعا می باشد.

سیستم های مالی، راهکار مدیریت مالی صنعت و تجارت
پس از تجربه تولید سه نسل از سیستم های مالی، تولید مجموعه تحت ویندوز از سیستم های مالی با 8 عنوان نرم افزار شامل:
1- حسابداری مالی
2- انبار و حسابداری انبار
3- حسابداری فروش
4- حسابداری خزانه داری
5- حسابداری دارایی های ثابت
6- حقوق و دستمزد
7- حسابرسی
8- باسکول
در دستور کار قرار گرفت تا "مجموعه نرم افزار های یکپارچه آرمان سیستم پارس " به عنوان یکی از قوی ترین سیستم های یکپارچه مالی پاسخگوی نیازهای مدیران در حوزه مالی باشد. استفاده در بیش از 10 حوزه کسب و کار از جمله تولیدی، صنعتی، عمرانی، کشاورزی، اعتباری، بازرگانی و ... مستقر در بیش از 300 شرکت، موسسه، نهاد و سازمان در بخش خصوصی و دولتی؛ نمایانگر قدرت و قابلیت انعطاف پذیری بالای سیستم می باشد.
هم اکنون تولید نسل پنجم سیستم های مالی، تحت پلتفرم وب گام دیگری در جهت اعتلای خدمات انفورماتیک در کشور است که به زودی پس از گذراندن مراحل نهایی تولید، معرفی می گردد.

حسابکار، راهکار ویژه کسب و کارهای کوچک
سیستم حسابکار به عنوان نرم افزاری جامع برای مشاغل کوچک در سال 1389 معرفی شد که بخش های حسابداری مالی، انبار، فروش، حقوق و سهام در قالب یک نرم افزار ارائه می نماید.

مهفا، پورتال مهندسی فروش واحد های ساختمانی
خلاء عدم وجود سیستمی تخصصی در حوزه فروش واحد های ساختمانی در شرایطی که امروز فروش حرفه ای، جزء اصول لاینفک بازاریابی مسکن محسوب می شود، باعث تولید پورتال تحت وب مهندسی فروش و پیش فروش واحد¬های ساختمانی (مهفا)، پس از دو سال تحقیق و توسعه در سال 1393 به عنوان اولین نرم افزار تخصصی کشور در این حوزه گردید.

مدیریت تولید شرکت های ابزار پزشکی
فقدان سیستم نرم افزاری کارآمد و تخصصی در حوزه تولید ابزارآلات پزشکی، موجب بروز مشکلاتی در بخش سلامت عمومی، از جمله تقلب و قاچاق ابزار پزشکی در کشور گردید، در چنین شرایطی که نتیجه آن چیزی جز بحران فروش و تولید برای تولید کننده داخلی نبود، شرکت آرمان سیستم پارس با ورود به صورت تخصصی این عرصه گردید و صرف هزینه تحقیق و توسعه به مدت دو سال در سال1394، محصولی در راستای تحقق کامل ISO 13485 اداره کل تجهیزات پزشکی کل کشور تولید نمود که، ضمن مدیریت و برنامه ریزی تولید، موضوع کنترل پروسه تولید از طریق LOT No. و کنترل توزیع از طریق شبکه نمایندگان فروش را به عنوان اولین و تنها شرکت انفورماتیک، در کشور ارائه داد.

ادامه راه...
پس از گذشت 10 سال از شروع فعالیت شرکت، امروز آرمان سیستم پارس به یاری پروردگار متعال، سرمایه نیروی انسانی متخصص و متعهد و به پشتوانه حمایت مشتریان خود قوی تر از گذشته، با استفاده از پتانسیل بالای فناوری اطلاعات در راه توسعه کسب و کار مشتریان اش به عنوان شریک تجاری خود گام برمی دارد...


مدت زمان طولانی همکاری ما با مشتریانمان گواه بر کیفیت و رضایت مشتریان آرمان سیستم پارس است

رسالت آرمان سیستم پارس
آرمان سیستم پارس یک شرکت فعال در صنعت نرم افزار می باشد، ما در صدد تولید نرم افزار با استفاده از دانش و تکنولوژی روز بر آمده ایم تا محصولات و خدماتی عالی به مشتریان خود ارائه کنیم. لذا رسالت این شرکت:
برای مشتریان: انجام هر آنچه که امکان پذیر است در حوزه آی تی و بخش نرم افزار، جهت کمک به رشد و تعالی سازمان مشتری و کسب رضایت وی.
برای جامعه: کمک به حرکت چرخه اقتصادی و صنعتی کشور، با تبدیل دانش آی تی از حوزه نظری و دانشگاهی به ابزار قابل بهره برداری به لحاظ حرفه ایی.
برای شرکت: کسب سود مالی و تبدیل به موفق ترین شرکت نرم افزاری در کشور به واسطه ایجاد بهترین تجربه کاربری برای مشتریان.

محصولات برگزیده
مجموعه یکپارچه مالی
موسسات مالی اعتباری
حسابکار (ویژه مشاغل کوچک)
مهفا (مهندسی فروش)
CRM (مدیریت ارتباط مشتری)
دسترسی سریع
محصولات
خدمات
استخدام
پورتال ویژه مشتریان
پنل تحت وب پیامک
تماس با ما
تلفکس : 051-38930000   ( هشت خط )
ایمیل : Info@ArmanSystemPars.ir
آدرس : مشهد، بلوار وکیل آباد، نبش صیاد شیرازی2، مجتمع تجاری اداری زمرد، طبقه دوم اداری، واحد 209


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرمان سیستم پارس می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.   ArmanSystemPars.ir Copyright © 2014